Sosyal
Üst

Assassin’s Creed 4 Nerede Geçecek?

Ubisoft Brezilya’nın başındaki isim Bertrand Chaverot, Assassin’s Creed 4 ile ilgili yeni bilgiler verdi.

Ubisoft‘un Assassin’s Creed 3‘ü piyasaya sürmesinin ardından işinin bittiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü firma hemen Assassin’s Creed 4 üzerinde çalışmalarını başlattı bile. Hatta firmanın Brezilya şubesinden gelen bilgiler yeni oyunun nerede geçeceğini de ortaya çıkardı diyebiliriz.

Ubisoft Brezilya‘nın başındaki isim Bertrand Chaverot, Techtuto adlı dergiye verdiği Portekizce röportajda yeni oyunun yüksek ihitmalle Güney Amerika ülkelerinden birinde geçeceğini belirterek kesin olmasa da yapımın bizi nereye gtüreceğini işaret etmiş oldu.

Oyun ile ilgili başka bir detaya değinmeyen Bertrand Chaverot’un söylediklerinin dışında bildiklerimiz ise Assassin’s Creed 4‘te Desmond yerine yepyeni bir karakterin hikayesini anlatacağından ibaret. Bunun dışında oyunun düşük bir ihtimalle de olsa Co-Op yani iki kişilik oyun moduna yer vereceği söylentilerinin de dolaştığını hatırlatalım.

Chaverot’un açıklamaları Portekizce ve GameSpot dergisi tarafından onaylı bir şekilde İngilizce’ye çevirilmiş durumda. Kendisinin Güney Amerika bölgesinin başkanı olduğunu düşünürsek, verdiği bilgilerin yalan olma ihtimalini göz ardı edebiliriz diye düşünüyoruz.

Bakalım yeni oyun nerede geçecek, hep birlikte göreceğiz.

 • Onur

  Ubisoft, biz oyuncuları hayal kırıklığına uğramıyor. Seneye bu dönemler yine bu efsane oyunu oynamaya hazırız. Hele co-op da olursa tadından yenmez.

 • kaan

  off bi çıksa ben assın creed 3 var

 • mert

  assasins creed yılda 2 tane oyun çıkarsa call of duty hep geçerdi yani kısacası bence AC başka başka ülkerleri anlatsın hem başka başka yerler görmüş oluruz hemde daha çok macera olur

 • ogeday

  abi desmond iyi yaaa

Daha fazla Genel

 • Mafia III Duyuruldu!

  2K Games'in efsanevi serisi Mafia'nın yeni halkası Mafia 3 nihayet resmi duyurusuna kavuştu! Detaylar Gamescom 2015'de bizlerle.

  Tarkan Taygar30 Temmuz 2015
 • Evolve’un İlk Yaması 3 GB Oldu

  Avcıların ve canavarların bitmek bilmeyen savaşı Evolve, isminin tam anlamıyla bir evrim geçirerek, ikinci gününde 3 GB boyutunda bir yama yayımlandı.

  Nedim Celep11 Şubat 2015
 • Shelter 2, Mart Ayına Kadar Ertelendi

  Bir vaşak olarak hayatta kalmaya çalıştığımız ve yavrularımızı yetiştirdiğimiz Shelter 2, Might & Deliver'ın yaptığı açıklamayla Mart ayına kadar ertelendi.

  Nedim Celep10 Şubat 2015
Superkarga; sinema ve oyun ağırlıklı olmak üzere kültür-sanat alanında haber ve inceleme hazırlayan bir sitedir.

Facebook

2012 - 2015 Süperkarga - Superkarga.com bir SDN yayınıdır.