Sosyal
Üst

Dawn of the Planet of the Apes’ten İlk Fragman Geldi

Yeni nesil Maymunlar Cehennemi serisinin ikinci filmi Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti filminin Türkçe altyazılı ilk fragmanı yayımlandı.

dawn-ofthe-planet-ofthe-apes-genel

Yeni Maymunlar Cehennemi serisinin ikinci filmi Dawn of the Planet of the Apes / Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti filminin ilk fragmanı yayımlandı. 1 dakikalık kısa fragmanda filmin atmosferiyle ilgili bilgiler veriliyor ve Caesar’ın kısa bir görüntüsü gösteriliyor.

James Franco’nun başrolde oynadığı ilk film (Rise of the Planet of the Apes) büyük beğeni toplamış, hem yazarlardan yüksek puan almış hem de gişede olumlu işler başarmıştı. Ne var ki serinin ikinci filminde önemli iki değişiklik yapılmış. İlk filmin yönetmeni Rupert Wyatt ve başrolü James Franco bu filmde yer almıyor. Onların yerine filmi Matt Reeves yönetiyor. Başrolde de Gary Oldman ve Jason Clarke bulunuyor. Jason Clarke’ın Terminator: Genesis filminde John Connor olabileceği haberlerini geçtiğimiz gün sizlere aktarmıştık.

Bunu da okuyun: Jason Clarke, John Connor olma yolunda

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti filmi, ilk hikayenin 10 sene sonrasını konu alıyor. 10 sene içerisinde dünya büyük değişiklik göstermiş, virüs insanlığı yok etmişti. Şimdi ise Ceaser’ın başını çektiği maymunlar ile insanlar, dünyanın liderliği için karşı karşıya gelirler.

Film 11 Temmuz 2014’te ülkemizde vizyona girecek.

 • Pingback: Anonim()

 • un

  Amerikan sinemasındaki çoğu filmde olduğu gibi bu seride evrim propagandasından başka bir şey değil ama ilginçti. Arog ta bu serideki filmlerin bazı sahnelerine göndermeler vardı.

 • baban

  ABİ EVRİM PROPAGANDASI NEDİR YA?

  gerçekten varolan bir şeyin propagandasını niye yapsın insanlar?

 • Guest

  iyi bari konuşabiliyorsun :) bir farkın varmış.

 • Serkan Özer

  izleme madem evrim bir doğa kanunudur bunu o beynin algılamıyorsa yapıcağımız pek fazla birşey yok

 • rocers83

  merakla bekliyorum

Daha fazla Fragman

Superkarga; sinema ve oyun ağırlıklı olmak üzere kültür-sanat alanında haber ve inceleme hazırlayan bir sitedir.

Facebook

2012 - 2015 Süperkarga - Superkarga.com bir SDN yayınıdır.