Sosyal
Üst

Football Manager 2014 Wonderkid Listesi

Her yıl olduğu gibi bu yıl da genç yetenek avımıza devam ediyoruz. İşte karşınızda Football Manager 2014’ün en iyi Wonderkid yani genç yetenekleri.

Her yılın sonbahar dönemi özellikle öğrenciler için üzücü bir dönem olsa da futbolseverler için bulunmaz bir nimet anlamına gelir. Çünkü bu dönemde piyasaya sürülen PES (neresi nimet bilemiyoruz ama), FIFA ve Football Manager serileri sayesinde futbolseverler menajerlik ve futbolculuk hayallerini gerçeğe dönüştürürler.

Bu yıl da Kasım ayına gelmemiz ile birlikte Football Manager 2014 piyasaya sürülüyor ve SüperKarga ekibi olarak sizler için geçen yıl olduğu gibi önemli bir hizmetin altına imza atıyoruz. Bazılarımızın bir ‘hile’ olarak gördüğü fakat her yıl yayımlanması zorunlu olan Wonderkid yani en yetenekli genç oyuncular listesi bu yıl da sitemizde yer alıyor.

Geçtiğimiz yıldan farklı olarak bu yıl birçok oyuncumuz olduğunu ve bu yüzden uzun bir liste ile karşılaşacağınızı belirtelim ve işe kalecilerle başlayalım. Hatırlatmadan da geçmeyelim, bu listedeki oyuncuların hepsine erişmek istiyorsanız oyunu en büyük veritabanı seçeneği ile oynamanız gerekmektedir.

Liste hazırlanırken FM Scout’tan yararlanılmıştır.

Kaleciler

kaleciler

Önceki1 – 26Sonraki
Gezinmek için klavyenin ok tuşlarını kullanabilirsiniz ← →
  • Pingback: Anonim()

  • Markus

    Teşekkürler Süperkarga!

  • joaqin

    bu sene geçtiğimiz yılara göre çok daha fazla oyuncu var gibi. teşekkürler sk ekibi.

  • Solomon

    Geçen seneki liste bayaa işime yaramıştı :)

Daha fazla Oyun

Superkarga; sinema ve oyun ağırlıklı olmak üzere kültür-sanat alanında haber ve inceleme hazırlayan bir sitedir.

Facebook

2012 - 2015 Süperkarga - Superkarga.com bir SDN yayınıdır.