Sosyal
Üst

Game of Thrones 3. Sezondan Yeni Fragman

HBO, Game of Thrones’un başlamasına bir ay kala yeni ve daha uzun bir fragman daha yayımladı.

HBO‘nun G.R.R. Martin‘in aynı isimli romanından uyarlanan dizisi Game of Thrones, 31 Mart tarihinde üçüncü sezonu ile karşımıza çıkacak. Serinin üçüncü kitabı olan A Storm of Swords – Kılıçların Fırtınası esas alınarak hazırlanan üçüncü sezon bu kitabın ilk bölümünden sahneleri içerecek. Dizinin dördüncü sezonu ise üçüncü kitabın ikinci bölümünü içerecek.

Dizinin yapımcıları da üçüncü sezonun çekimlerini tamamladılar ve artık beklemeye başladılar. 31 Mart tarihi geldiğinde yine etrafınızda sayısız Game of Thrones muhabbetleri dönmeye başlayacak diyebiliriz rahatlıkla. Yapımcılar ayrıca daha önce yayımladıkları üçüncü sezon fragmanının uzatılmış bir sürümünü de YouTube üzerinden dizinin hayranlarının beğenisine sundu.

Bu fragmanda daha önce görmediğimiz bazı sahneler yer alıyor. Özellikle kitabı okumayanlar için Jon Snow ile ilgili görülecek şeyler oldukça çarpıcı ve kafa karıştırıcı olarak nitelendirilebilir. İsterseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri Game of Thrones‘un üçüncü sezonunun yeni fragmanı ile baş başa bırakalım.

İyi seyirler.

Daha fazla Dizi

Superkarga; sinema ve oyun ağırlıklı olmak üzere kültür-sanat alanında haber ve inceleme hazırlayan bir sitedir.

Facebook

2012 - 2015 Süperkarga - Superkarga.com bir SDN yayınıdır.