Sosyal
Üst

Hobbit 2 ve Hobbit 3’ten İlk Görüntüler

Hobbit 2 ve Hobbit 3’ün ilk görüntüleri, ilk filmin vizyona girmesine kısa bir süre kala ortaya çıktı.

Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin vizyona girmesine iki gün kaldı. J.R.R Tolkien’in kült romanından sinemaya uyarlanan yapım, Yüzüklerin Efendisi serisinden önceki zamanda Bilbo Baggins’in yaşadığı dönemi ele alıyor. Kitabın hayranları Yüzüklerin Efendisi’nin oldukça başarılı çevirisinin ardından gözlerini Hobbit’e dikmiş durumda.

Filmin 14 Aralık Cuma günü vizyona girecek olması nedeniyle, 2013 ve 2014 yıllarında vizyona girecek olan Hobbit 2: Desolation of Smaug ve Hobbit 3: There and Back Again adlı devam filmlerinden ilk kareler de yayımlandı. Kitabı okuyanların şaşırmayacağı bir durum olarak Legolas’ın yani Orlando Bloom’un geri döneceği de bu ilk görüntülerle kesinleşmiş oldu.

İki filmin de kesinleşmiş bir vizyon tarihi henüz yok ama filmlerin bir yıl arayla vizyona gireceği ve Hobbit 3’ün 2014 yılının yaz aylarında gösterimde olacağı biliniyor. Siz eniyisi şimdilik 14 Aralık tarihini beklemeye devam edin ve ilk filmle idare edin. Ardından da ikinci ve üçüncü filmleri beklemeye koyulun.

Belirtmeden geçmeyelim, 12 Aralık Çarşamba günü düzenlenen ön gösterimle izleme fırsatını bulduğumuz Hobbit: Beklenmedik Yolculuk filminin eleştirisi de birkaç gün içerisinde sitemizde olacak. Şimdiden bir “Spoiler” verelim, beklediğinize değdiğini filmi izlediğinizde anlayacaksınız :)

Hobbit: Desolation of Smaug

Hobbit: There and Back Again

 • nazmi

  kesinlikle izlenecek bir film ben çok beğendim 3d olması ayrı bir zevk gerçekten devamını bekliyoru

 • hamit

  i think perfect

 • mert

  yani film tarihini alt üst eden bir film inanılmaz kelime bulamıyorum

 • ayhan

  ilk resim bilbo baggins ile ejderhanın karşılasması gibi geldi bana.

Daha fazla Genel

 • Mafia III Duyuruldu!

  2K Games'in efsanevi serisi Mafia'nın yeni halkası Mafia 3 nihayet resmi duyurusuna kavuştu! Detaylar Gamescom 2015'de bizlerle.

  Tarkan Taygar30 Temmuz 2015
 • Evolve’un İlk Yaması 3 GB Oldu

  Avcıların ve canavarların bitmek bilmeyen savaşı Evolve, isminin tam anlamıyla bir evrim geçirerek, ikinci gününde 3 GB boyutunda bir yama yayımlandı.

  Nedim Celep11 Şubat 2015
 • Shelter 2, Mart Ayına Kadar Ertelendi

  Bir vaşak olarak hayatta kalmaya çalıştığımız ve yavrularımızı yetiştirdiğimiz Shelter 2, Might & Deliver'ın yaptığı açıklamayla Mart ayına kadar ertelendi.

  Nedim Celep10 Şubat 2015
Superkarga; sinema ve oyun ağırlıklı olmak üzere kültür-sanat alanında haber ve inceleme hazırlayan bir sitedir.

Facebook

2012 - 2015 Süperkarga - Superkarga.com bir SDN yayınıdır.