Sosyal
Üst

Karayip Korsanları 5’in Adı Ne Olacak?

Yönetmenlik koltuğunda Joachim Ronning ve Espen Sandberg ikilisini göreceğimiz Karayip Korsanları 5’in sonunda bir adı oldu.

Steven Siegel’ın filmleri bunca zaman adlarıyla ilgili olarak hep önceki filmlerin adlarının karışımları olduğu hissiyatını uyandırmıştır. Görünüşe göre Karayip Korsanları serisi bu yönde ilerlemeyi seçen ilk seri olmaya karar vermiş olabilir.

Karayip Korsanları 5 olarak duyurulan serinin tahmin edebileceğiniz gibi beşinci filminin çekimleri önümüzdeki yıl başlayacak. Cpt. Jack Sparrow rolünde yine Johnny Depp’i göreceğimiz filmin ismi uzun süredir merak konusuydu.

Eğer siz de bu merak edenlere dahilseniz artık buna bir son verebilirsiniz. Çünkü filmin adı Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales olarak belirlenmiş. Son olarak filmin yüksek ihtimalle Joachim Ronning ve Espen Sandberg ikilisi tarafından yönetileceğini ve bu ikilinin Kon-Tiki’den sorumlu olduklarını da hatırlatalım.

Filmin ilk Türkçe çevirisini de biz yapalım: Ölüler Masal Anlatamaz. Siz ne düşünüyorsunuz? Sizce filmin adının Türkçe çevirisi nasıl olabilir? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 • Ali

  Ölüler mi canlanacak acaba

 • ziyaretçi

  çok garip bir isim seçmişler

 • Berkay Korkmaz

  havalı bi ad koymaya çalışmışlar

 • Yavuz

  Olu adamlar masal anlatmaz

Daha fazla Filmler

Superkarga; sinema ve oyun ağırlıklı olmak üzere kültür-sanat alanında haber ve inceleme hazırlayan bir sitedir.

Facebook

2012 - 2015 Süperkarga - Superkarga.com bir SDN yayınıdır.