Sosyal
Üst

Rengarenk iPhone 5 Kapakları Satışta

iPhone 5’in satışa çıkmasıyla birlikte rengarenk kapaklar da piyasaya çıkmaya başladı.

Apple’ın yeni telefon modeli iPhone 5, dün itibariyle Amerika ve bazı Avrupa ülkelerinde satışa çıktı. İnternet üzerinden satın alanlar, Cuma günü teslimatıyla iPhone 5’lerine kavuştular. Haftaya cuma günü Avrupa’nın kalan ülkelerinde de telefon satışa çıkacak.

iPhone 5’in ülkemize gelmesine daha var, tahmini olarak da Aralık ayı gibi gözüküyor. Fakat yine de ülkemiz vatandaşlarının o zamana kadar beklemeyeceğini biliyoruz. iPhone 5’e 1-2 hafta içinde sahip oldunuz diyelim, nano Sim olayını da hallettiniz. Peki ya kılıf konusunda ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Size güzel bir önerimiz var. İnternette dolaşırken baskılı t-shirtleriyle ünlü Threadless sitesinin iPhone 5 kapaklarına rastladık. T-shirtlerdeki desenleri iPhone 5 kabı haline getiren firma tanesini 37.5 dolardan satıyor. İşin güzeli ise Türkiye’ye kargonun bedava olması. Bu fiyatın gümrükte de takılmayacağını baz alırsak bir düşünmenizde yarar var.

Eğer iPhone 5 aldığınızda kapsız olmak istemiyorsanız, ülkemizde kaplar gelene kadar bu sayfaya bakmakta yarar var.

 • erkancarfil

  arkadaslar ıphone 5 kapaklarını ve 4 es kapaklarını ben yapıyorum ıstedıgınız renkte arayın 05325061962

Daha fazla Genel

 • Mafia III Duyuruldu!

  2K Games'in efsanevi serisi Mafia'nın yeni halkası Mafia 3 nihayet resmi duyurusuna kavuştu! Detaylar Gamescom 2015'de bizlerle.

  Tarkan Taygar30 Temmuz 2015
 • Evolve’un İlk Yaması 3 GB Oldu

  Avcıların ve canavarların bitmek bilmeyen savaşı Evolve, isminin tam anlamıyla bir evrim geçirerek, ikinci gününde 3 GB boyutunda bir yama yayımlandı.

  Nedim Celep11 Şubat 2015
 • Shelter 2, Mart Ayına Kadar Ertelendi

  Bir vaşak olarak hayatta kalmaya çalıştığımız ve yavrularımızı yetiştirdiğimiz Shelter 2, Might & Deliver'ın yaptığı açıklamayla Mart ayına kadar ertelendi.

  Nedim Celep10 Şubat 2015
Superkarga; sinema ve oyun ağırlıklı olmak üzere kültür-sanat alanında haber ve inceleme hazırlayan bir sitedir.

Facebook

2012 - 2015 Süperkarga - Superkarga.com bir SDN yayınıdır.