Sosyal
Üst

Sherlock Dizisi 4. Sezonla Devam Edecek

BBC’nin sevilen Sherlock Holmes konulu dizisi Sherlock’un 4. sezonu için anlaşmaya varıldığı açıklandı.

BBC’nin başarısı tüm dünyaya yayılan dizisi Sherlock’tan güzel haberler gelmeye devam ediyor. İlk iki sezondan sonra uzun bir sessizliğe gömülen dizi, geçtiğimiz haftalarda gelen çekim haberleriyle kendini yeniden hatırlatmayı başarmıştı. Başrol oyuncuları Benedict Cumberbatch ile Martin Freeman’in işlerinin açılması sebebiyle bir türlü çekimleri başlamayan Sherlock 3. sezon, geçtiğimiz hafta Pazartesi nihayet motor demişti.

Yaza kadar ilk 2 bölümü çekilecek olan dizinin sezon finali olan üçüncü bölümü ise Hobbit ve Star Trek filmlerinin gala tarzı tanıtım turları arasında uygun bir zamanda çekilecek. Fakat Sherlock’u oynayan Benedict Cumberbatch, dizinin hayranlarına oldukça güzel bir haber verdi.

İlk iki sezondan sonra yeni bir anlaşma imzaladıklarını belirten Benedict, Sherlock dizisi için sadece 3. değil 4. sezon için de anlaşmaya vardıklarını belirtti. Martin ve Benedict, şimdiden 4. sezon için anlaşma imzaladıklarına göre üçüncü sezondan sonra beklentilerimiz devam edebilir.

Tabii 4. sezon için ne zaman çekilecek ve ne zaman yayımlanacak gibi sorular da beraberinde gelecektir. İki aktörün de film işlerindeki yoğunluğu, diziyi yine erteleyecek gibi gözüküyor. Bu arada Sherlock 3. sezon’un yayın tarihi ise henüz resmiyet kazanmadı. Tahminler sene sonunu ya da 2014 başını gösteriyor.

Daha fazla Televizyon

Superkarga; sinema ve oyun ağırlıklı olmak üzere kültür-sanat alanında haber ve inceleme hazırlayan bir sitedir.

Facebook

2012 - 2015 Süperkarga - Superkarga.com bir SDN yayınıdır.