Sosyal
Üst

True Blood 7. Sezon İçin HBO ile Sözleşme İmzaladı

HBO’nun her bölümü 10 milyon Amerikan vatandaşı tarafından izlenen dizisi True Blood, 7. sezonla geri dönecek.

Bir yapımcı düşünün ki yaptığı her işle insanları ekranların başına kitlemeyi başarsın. İşte HBO böyle bir yapımcı olduğunu bizlere defalarca kanıtladı. Bugüne dek bizlere sunduğu tüm yapımlar oldukça etkileyiciydi. Tabii ki bazılarını sevmemiş olabilirsiniz ama bu yalnızca o türün size hitap etmemesinden kaynaklanıyor emin olabilirsiniz.

True Blood’da bu yapımlardan biri. Çoğu kişiye hitap etmese de her bölümü 10 milyon kişi tarafından izleniyor. Şu sıralar 6. sezonu devam ediyor ve 10 bölümün ardından yeniden tatile girecek. Diziden ayrılan Alan Ball’un yerine Mark Hudis geçti ve yedinci sezonda da senaristlik görevini o üstlenecek.

True Blood 6. Sezon 6. Bölüm Fragmanı

Bunun haricinde dizinin 12 bölüm mü olacağı yoksa Anna Paquin’in gerçek hayatta hamile olması nedeniyle 10 bölümden mi oluşacağı henüz bilinmiyor. HBO Programming Başkanı Michael Lombardo’nun açıklamaları ise True Blood fanatiklerini sevindirecek nitelikte olmuş;

“True Blood her zaman olduğu gibi HBO’nun kendine has ve iddialı dizilerinden biri olarak kalacak. Brian Buckner ve harika ekibi sayesinde bu dizi ekranlardaki en iyi yapımlardan biri olarak yayın hayatına devam edecek.” sözleriyle belki de 8. sezonun bile çekileceğini müjdeler gibiydi.

Şimdilik True Blood’ın 7. sezon 1. bölümünün ne zaman yayımlanacağı tam olarak bilinmiyor ama 6. sezonun 17 Haziran tarihinde başladığını düşünecek olursak 2014 yaz sezonunda ekranlarda olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Daha fazla Dizi

Superkarga; sinema ve oyun ağırlıklı olmak üzere kültür-sanat alanında haber ve inceleme hazırlayan bir sitedir.

Facebook

2012 - 2015 Süperkarga - Superkarga.com bir SDN yayınıdır.