Sosyal
Üst

TV’de Bugün: Recep İvedik 2

Türk sinema tarihinde rekor izleyici sayısına ulaşan Recep İvedik 2 filmi bugün televizyonun komik seçeneği arasında yer alıyor.

Türk sinemasında rekora imza atarak 4 milyon seyirci sayısına ulaşan Recep İvedik 2, bugün bir kez daha televizyonda izleyici karşısına çıkıyor. Çeşitli kanallarda sürekli olarak karşımıza çıkan Recep İvedik filmleri arasında belki de en komik olanı ikinci film bugün Fox TV’de yayımlanacak.

PlayStation oynayarak son günlerini geçiren babannesinin son isteği için iş arayan Recep İvedik, komik maceralara atılmaktadır.

Eğer dizilerin yoğun olduğu ve her kanalın dizi konusunda birbiriyle yarıştığı bu günde eğlenmek istiyorsanız Recep İvedik 2 sizin için olabilir. Tabii birçok yerinde sansürün de uygulanmış olabileceğini hatırlatalım.

Recep İvedik 2 bugün saat 20:45’te Fox TV’de.

Daha fazla Televizyon

 • Mr.Robot 1. Sezon 3. Bölüm Fragmanı

  USA Network kanalının yeni dizisi Mr. Robot'ün gelecek hafta yayımlanacak 3. bölümü için ilk fragman yayımlandı.

  Tarkan Taygar02 Temmuz 2015
 • Supergirl Dizisinden Yeni Fragman

  Superman'in kız kuzeni Kara Zor-El'in hikayesinin anlatıldığı Supergirl dizisinden ayrıntılı fragman yayımlandı. Dizi, önümüzdeki sezona damga vuracak gibi.

  Yusuf Canpolat29 Haziran 2015
 • Game of Thrones 6. Sezon Yönetmen Listesi

  Geçtiğimiz haftalarda final yaparak 5. sezonu geride bırakan Game of Thrones dizisinin 6 .sezonundaki bölümleri yönetecek yönetmenlerin listesi belli oldu.

  Yusuf Canpolat29 Haziran 2015
Superkarga; sinema ve oyun ağırlıklı olmak üzere kültür-sanat alanında haber ve inceleme hazırlayan bir sitedir.

Facebook

2012 - 2015 Süperkarga - Superkarga.com bir SDN yayınıdır.